Skuteczna metoda na pozbycie się owłosienia – Depilacja laserowa Gdynia

Skuteczna metoda na pozbycie się owłosienia – Depilacja laserowa Gdynia
5 (100%) 7 ocen

Częstym problemem, z którym borykają się kobiety jest owłosienie. Niestety nie wygląda ono estetycznie, a wszelkie próby jego usunięcia kończą się kolejnym pojawieniem się włosków. Jak radzić sobie z nadmiernym owłosieniem ? 

Sposoby na pozbycie się owłosienia

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Mamy wiele sposobów na pozbycie sie owłosienia:

 • usuwanie owłosienia maszynką ( prosty i łatwy sposób, ale włoski szybko odrastają, już po 2-3 dniach)
 • usuwanie owłosienia za pomocą kremów do depilacji (prosty i bezbolesny sposób, włoski odrastają po 4-5 dniach, niestety preparat może podrażniać skórę)
 • używanie depilatora ( oszczędne rozwiązanie, włoski odrastają dopiero po 2-3 tygodniach, niestety jest to zabieg bolesny)
 • depilacja woskiem (wosk dobrze usuwa włoski, skóra jest gładka nawet do 4 tygodni, aczkolwiek depilacja woskiem jest bolesna)

Dzień wcześniej dobrze jest przygotować skórę do depilacji, wykonując peeling. Po depilacji delikatnie myjemy skórę wodą i nakładamy balsam po depilacji, który ma działanie łagodzące.

Depilacja laserem Vectus – dlaczego warto?

Jedną z metod usuwania owłosienia jest depilacja laserem Vectus. Jest to metoda oparta na najnowszych technologiach. Jest to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych włosków.

Zalety depilacji laserowej:

 • szybki zabieg (od kilku do kilkunastu minut w zależności od partii ciała)
 • skuteczność ( całościowe usuwanie owłosienia z danej partii ciała)
 • bezpieczeństwo
 • minimalne ryzyko pojawienia się włosków
 • zabieg dostosowany do stanu skóry
 • zabieg jest bezbolesny

Masz pytania dotyczące depilacji Vectus? Przeczytaj: https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Wadą może być tutaj cena zabiegu, laserowe usuwanie owłosienia jest dość drogie.

Na czym polega depilacja laserem Vectus ?

Depilacja laserowa  jest przeprowadzana za pomocą lasera Vectus. Pomimo zaawansowanej technologii zabieg ten jest wykonywany szybko i bezboleśnie. Laser Vectus jest laserem diodowym. Długość fali wynosi 810 nm. Taka długość fali gwarantuje najwyższą jakość technologii. Technologia ta jest oparta na pomiarze poziomu melaniny w skórze i ze względu na jej poziom wybierane są odpowiednie parametry, dostosowane indywidualnie do pacjenta. Wybierając ta metodę możemy czuć się bezpiecznie, nawet te osoby, które maja skórę wrażliwą.

Zabieg polega na tym, że do wybranej partii ciała jest przykładana głowica lasera, która emituje światło. Podczas zabiegu stosowane jest chłodzenie, które minimalizuje ból. Aby uzyskać jak najlepszy efekt należy wykonać kilka serii zabiegów.

Jak przygotować się do zabiegu ?

depilacja pleców - vectusPrzed zabiegiem należy się ogolić i umyć. Nie stosujemy żadnych kosmetyków. Nie można też się opalać, w przypadku gdy skóra jest opalona musimy odczekać około 4 tygodni, aby wykonać zabieg.  Miesiąc przed zabiegiem nie można stosować mechanicznych metod usuwania owłosienie np. wosku czy depilatora.

Depilacja laserem Vectus to dobre rozwiązanie dla kobiet, które chcą się pozbyć problemu nadmiernego owłosienie i cieszyć się gładką skórą przez długi okres. Zabieg ten zapewnia także bezpieczeństwo oraz jest bezbolesny, co jest zaletą w porównaniu z tradycyjnymi metodami depilacji. Wykonuję się go szybko, nie musimy co kilka dni lub tygodni wykonywać czasochłonnej depilacji. Dzięki temu, że zabieg jest dostosowany do indywidualnego stanu skóry pacjenta mamy pewność, że nie podrażni czy uszkodzi nam skóry. Wadą może być cena, bo zabiegi są dość kosztowne, aczkolwiek jeśli policzymy ile wydajemy na tradycyjne metody usuwania owłosienia, może się okazać że depilacja laserem nie jest aż tak kosztowna. Dobre rozwiązanie dla tych kobiet, które chcą mieć ładną i gładką skórę.

7 replies on “Skuteczna metoda na pozbycie się owłosienia – Depilacja laserowa Gdynia”

 1. Paula pisze:

  Kto by pomyslal, ze teraz jest dostepny taki sposob na pozbycie sie owlosienia, pare lat temu to tylko maszynki, takie wynalazki to w marzeniach

  • olgaszma pisze:

   i ja chyba zostanę przy tych starych metodach, wolę depilację woskiem, ta depilacja laserem na pewno nie zostaje bez konsekwencji na skórze

  • lukrecia54 pisze:

   olgaszma i tu się mylisz do depilacja laserowa jest bardzo bezpieczna, a to właśnie od depilacji woskiem można zachorować na zapalenie mieszków wołsowych

 2. izolda5 pisze:

  Rozglądam się za gabinetem z laserem Vectus, bo tylko taka depilacja mnie interesuje, możecie coś polecić?

  • dolores77 pisze:

   Clinica Cosmetologica w Gdynia – tam korzystają z tego sprzętu. Mają świetne podejście do klienta – nie ma szans, by Cię o czymś nie poinformowali.

 3. elisabeth pisze:

  A wie ktoś na jaki wydatek trzeba się przygotować wybierając się na usuwanie owłosienia laserem?

  • rigczu pisze:

   Nie są to aż tak duże pieniądze jak się wydaje. Depilacja laserowa jest coraz tańsze i czasem można znaleźć niezłą promocję. Wiele gabinetów też oferuje raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

54 − = 47