Depilacja laserowa – 100% trwałego wygładzenia ciała

Depilacja laserowa – 100% trwałego wygładzenia ciała
5 (100%) 9 ocen

Depilacja laserowa jest jedynym sposobem, który na stałe usuwa owłosienie. Każda osoba, u której proces porostu włosów nie jest nawet szczególnie uciążliwy, prędzej czy później spotyka się ze zniechęceniem. Depilacja laserowa to porzucenie starych metod raz na zawsze. Jeśli mamy wrastające włoski, zapalenie mieszków włosowych lub po prostu marzenia o swobodnym leżeniu na plaży – zapoznajmy się z informacjami i opiniami pacjentów.

Przygotowanie do zabiegu depilacji
Lp. Rodzaj przygotowań Okres przed zabiegiem
1. Zaniechanie depilacji/wyrywania włosków pęsetą Miesiąc do zabiegu
2. Rezygnacja z opalania się, nieużywanie samoopalaczy Miesiąc do zabiegu
3. Niestosowanie ziół/leków o działaniu fotouczulającym Miesiąc do zabiegu
4. Regularne używanie kremów nawilżających do pielęgnacji skóry Siedem dni przed zabiegiem
5. Ogolenie maszynką skóry w miejscu, które ma być poddane depilacji laserowej Dzień wcześniej bądź w dniu zabiegu

WRASTAJĄCE WŁOSKI TO JEDNO ZE WSKAZAŃ DO DEPILACJI Depilacja laserowa nóg.LASEROWEJ

Dermatologowie zalecają depilację laserową tam, gdzie pojawiają się wrastające włoski. To czarne, szpecące kółka, które wyskakują na ciele po goleniu maszynką lub elektrycznym depilatorem. Zdarza się to czasami nawet u osób, które stosują plastry lub wosk.

To ciągłe mechaniczne drażnienie skóry sprawia, że nowe włosy nie rosną, ale skręcają się i ukazują właśnie jako wspomniane czarne punkty. Depilacja laserowa jest w tym momencie najlepszą deską ratunku, ponieważ nawet jeśli po jakimś czasie wrastające włoski zredukują swoją widoczność, mogą szybko powrócić.

DEPILACJA LASEROWA OPINIE MA ŚWIETNE

Opiniami o depilacji laserowej zainspirują się nawet sceptycy. Dla pacjentów ogromnym komfortem jest szybki przebieg zabiegu i odczuwalna zmiana – już po pierwszej dawce widać różnicę. Włosy rosną wolniej i czasami powtórzenie wymagane jest dopiero po kilku miesiącach.

Kobiety cieszą się, że depilacja laserowa bikini umożliwia im spełnianie marzeń, wygodne podróżowanie i opalanie. W sezonie letnim popularna jest także depilacja laserowa pach. Panie wybierają ją głównie ze względów estetycznych, mężczyźni higienicznych.

Depilacja laserowa Gdańsk – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

DEPILACJA LASEROWA – PRZECIWWSKAZANIA CHRONIĄ PRZED BŁĘDAMI

Jeśli nie chcesz żałować decyzji, uwzględnij przeciwwskazania do depilacji laserowej. Tylko wtedy możesz uniknąć niepożądanych skutków ubocznych, bólu i problemów skórnych. Jeśli nie sprawdzimy swojego stanu zdrowia, depilacja laserowa wywoła też problemy w narządach wewnętrznych. Ryzyko nie jest duże, ale trzeba pamiętać, że zabieg nie jest dla:

 • kobiet w ciąży.
 • kobiet, które karmią piersią.
 • osób chorych na raka.
 • osób chorych leczonych antybiotykami, hormonami lub maściami na bazie witaminy A i C.
 • osób z nową opalenizną.
 • zarażonych grzybicą.

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI LUB POWODUJE ŚWIĄD?Depilacja laserowa całego ciała.

Szukanie informacji o tym czy depilacja laserowa boli może wprowadzić zamieszanie – jedni powiedzą, że tak, inni, że nie. Pracująca głowica jest odczuwalna, ale zwykle nie powoduje ani bólu, ani swędzenia, ani pieczenia. Dyskomfort, z którym spotykają się pacjenci jest często naturalnym wynikiem wrażliwości danego miejsca lub niskiego progu bólowego. Warto też pamiętać, że inna jest skóra mężczyzn, a inna kobiet. Ci pierwsi ze względu na naturalnie większą grubość, mogą nie doświadczyć żadnych nieprzyjemności.

LASER DO DEPILACJI VECTUS – WYPRÓBUJ NA POCZĄTEK

Laser do depilacji Vectus to najlepszy model – warto od niego zacząć swoją przygodę z zabiegiem laserowym. Laserowa depilacja nie może okazać się traumą, ale osiągnięciem celu i spełnieniem marzeń. Potrzebujemy do tego komfortowych warunków i wysokiej jakości sprzętu. Takie cechy ma właśnie Vectus.

„Łączy w sobie trzy technologie, dzięki którym między innymi parametry sprzętu dostosowane są do poziomu melaniny pacjenta.” mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

To rozwiązanie czytnika Skintel, ale oprócz niego na laser Vectus składa się też Advanced Contact Cooling i Photon Recycling. Pierwsza forma chłodzi ciało podczas aktywności lasera, druga wykorzystuje odbijane od skóry światło. Zwiększa przez swoje działanie ilość zniszczonych komórek włosa.

DEPILACJA LASEROWA NIE KOŃCZY SIĘ W GABINECIE

Depilacja laserowa zaczyna się już miesiąc przed zabiegiem (kiedy warto postawić wyłącznie na golenie maszynką) i wbrew pozorom nie kończy na wyjściu z gabinetu. Każdy pacjent, który chce zregenerować skórę i zadbać o efekt, zobowiązany jest do pielęgnacji i przestrzegania zaleceń ekspertów.Jeśli chodzi o pielęgnację, stawiajmy na nawilżenie naturalnymi kremami, w których znajdują się witaminy i dobroczynne kwasy.

Miłośnicy ziół i rośliny, mogą postawić też na zielone ekstrakty. Im mniej składników typu PPGi, SLSy, silikony czy parabeny, tym dużo lepiej dla skóry – nie jest ona obciążona chemicznymi substancjami. Poza tym przez okres od kilku dni do dwóch tygodni nie wolno: opalać się na słońcu, chodzić do solarium lub sauny, pływać w chlorowanej wodzie basenów, brać gorących kąpieli w domowej wannie i – w sytuacji usuwania owłosienia pod pachami – psikać dezodorantów i antyperspirantów.

6 replies on “Depilacja laserowa – 100% trwałego wygładzenia ciała”

 1. fafi pisze:

  Depilacja laserowa korci mnie już od dłuższego czasu. Nienawidzę golić się klasycznymi metodami, ponieważ strasznie podrażniają moją delikatną skórę.

 2. mayka334 pisze:

  Na taką depiladcje laserową to trzeba mieć pieniążki 😀 Zazwyczaj takie zabiegi są bardzo drogie ;/

 3. Ali2 pisze:

  Na rynku jest coraz więcej urządzeń do depilacji laserowej. Powoli zabiegi robią się coraz tańsze, więc może niedługo wszyscy będą mogli sobie na nią pozwalać. Problem z wrastającymi włoskami jest dosyć powszechny, a zabieg laserowy to najlepszy sposób na tą przypadłość.

 4. maruda pisze:

  Ja na szczęście nie mam problemów z wrastającymi włoskami i wystarczy mi zwykła depilacja klasyczną maszynką.

 5. emi pisze:

  Z depilacji laserowej nie mogłam niestety skorzystać, ponieważ stwierdzono zbyt wiele przeciwwskazań..

 6. dżemik2441 pisze:

  Jeśli ktoś ma zamiar się zapisać na zabieg depilacji laserowej to polecam wykonać go wiosną, ponieważ opalona skóra nie przymuje lasera:D. Ja Depilację laserową robiłam w klinice medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Korzystałam z lasera Vectus. Miałam klika zabiegów. Teraz obecnie wystarczy mi jeden w roku i skóra jest super gładka ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 84 = 89